COMODO - meble tego producenta w naszym sklepie

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu kolekcję specjalistycznych preparatów COMODO do ochrony i pielęgnacji mebli tapicerowanych oraz mebli skórzanych.

Kolekcja COMODO powstała z myślą o profesjonalnej opiece nad meblami po to aby służyły wiele lat dając satysfakcję z ich zakupu, ponieważ właściwa opieka i pielęgnacja mebli przedłuża ich żywotność, trwałość i atrakcyjność. Właściwie dobrane preparaty ożywią ponadto kolor skór, tkanin i lakierów, oraz umożliwiają usuwanie większości zabrudzeń z czyszczonych powierzchni.

Uzupełnienie kolekcji COMODO w zakresie skór stanowią profesjonalne usługi serwisowe. Jeżeli spotkacie się Państwo z problemami, których nie są w stanie usunąć nasze środki np. bardzo stare zabrudzenia, uciążliwe plamy, otarcie, pęknięcia lub inne mechaniczne uszkodzenia skóry - proponujemy nasz usługi serwisowe. Bardzo wiele uszkodzeń jest możliwych do usunięcia i naprawy tylko po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie szukać pomocy a po drugie jak rozwiązać problem. Dlatego na produktach do czyszczenia i pielęgnacji mebli tapicerowanych podany jest telefon serwisowy S.O.S. pod którym specjaliści udzielają porad a także świadczą profesjonalne usługi serwisowe.

Firma Comodo oferuje nam specjalistyczne preparaty do starannej ochrony i wysokiej pielęgnacji mebli skórzanych i nie tylko.

Kolekcja produktów od Comodo jest przetestowaną przez wielu i polecana przez producentów wysokiej klasy mebli, jak na przykład: AEK design, GKI-DESIGN, Gala Colezione, Feniks Meble, WajnertEtap Sofa i wiele innych. Środki świetnie się sprawdzą w domowym zaciszu. Polecamy je do rąk własnych każdemu kto chce przedłużyć o długo czas użytkowania i żywot swoich mebli tapicerowanych. Dbaj profesjonalnie o swoje meble. Właściwa pielęgnacja i opieka mebli, sprawi że wytrzymają z nami o wiele dłużej. Co ważniejsze będą wyglądały korzystniej i bardziej atrakcyjnie. Właściwie dobrane preparaty ożywią kolory skór, lakierów czy tkanin. Dzięki tym specjalnym produktom usuniesz większość zabrudzeń z czyszczonych powierzchni.

Profesjonalizm firmy można zaznaczyć, mówiąc o telefonie serwisowym S.O.S. Comodo świadczy profesjonalne usługi serwisowe.

Jeżeli spotkacie się Państwo z problemami, których nie są w stanie usunąć ich środki np. bardzo stare zabrudzenia, uciążliwe plamy, otarcie, pęknięcia lub inne mechaniczne uszkodzenia skóry – zaznaczamy u producenta, że są potrzebne usługi serwisowe. Bardzo wiele uszkodzeń jest możliwych do usunięcia i naprawy tylko, po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie szukać pomocy, a po drugie jak rozwiązać problem. Dlatego na produktach do czyszczenia i pielęgnacji mebli tapicerowanych podany jest telefon serwisowy S.O.S. pod którym specjaliści udzielają porad a także świadczą profesjonalne usługi serwisowe.

TELEFON S.O.S. SKÓRY

+48 34 351 34 43

+48 75 781 61 80

Aktywne filtry