Szafy młodzieżowe

Aktywne filtry

Szafa Elmo 03

Szafa Elmo 03

Cena podstawowa 1 149,00 zł -13%
Cena 999,63 zł
DO WYCZERPANIA ZAPASÓW  PRZED ZAKUPEM ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ!!!

Remont pokoju nastolatka nie jest zawsze taką prostą sprawą. Podczas zastanawiania się nad koncepcją urządzanego pokoju młodzieżowego, należy wziąć pod uwagę fakt, że młodzi ludzie rosną, a dodatkowo zmieniają im się preferencje oraz potrzeby. Dlatego też projekt pomieszczenia dla nastolatka powinien być dobrze przemyślany i zaplanowany.

Meble młodzieżowe, które się tam znajdą, mogą być uniwersalne, a więc występować w jasnej kolorystyce - można je wtedy uzupełnić dodatkami w żywych, kontrastowych kolorach. Jednym z mebli, jaki powinien się znaleźć w pokoju młodzieżowym, jest szafa na ubrania - dobrze zaprojektowana i wykonana z pewnością będzie służyć przez długie lata. Dobrej jakości, solidna szafa młodzieżowa - na przykład narożna - która znajdzie się w pokoju pociechy, pomoże w uporządkowaniu ubrań - bielizny, odzieży. Szafa do pokoju młodzieżowego spełni więc funkcję dekoracyjną i nie tylko. Należy jednak wybrać taki mebel, który zachęci nastolatka do dbania o porządek w szafie.

Czym powinny wyróżniać się szafy młodzieżowe nowoczesne?

Zanim zakupi się niezbędny element do pokoju nastolatka, jakim są młodzieżowe szafy, warto zdecydować się, jakie wymagania powinny one spełniać. Szafa młodzieżowa musi być wygodna do użytkowania. Warto zadbać o to, aby posiadała półki, a także przydatne drążki na dłuższą odzież. Należy pamiętać o tym, że takie szafy muszą wyróżniać się trwałością oraz starannym wykonaniem. Jeżeli tak będzie, to szafa do pokoju młodzieżowego będzie służyła wiele długich lat, a także stanie się odporna na ewentualne uszkodzenia.

Klasyczne szafy otwierane wyróżniają się ciekawym wyglądem i możliwością zamontowania od wewnętrznej strony dodatkowych wieszaków, a także lustra. Obecne w niej szuflady sprawdzą się jako miejsce do przechowywania akcesoriów, takich jak paski, szaliki, torebki. Można też umieścić w nich specjalne organizery, ułatwiające zachowanie porządku.

Szafa narożna młodzieżowa - kiedy warto się na nią zdecydować?

Jeżeli nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią do wykorzystania w pokoju młodzieżowym, to warto postawić na szafę narożną. Dzięki niej aranżacja całego pomieszczenia przebiegnie sprawniej. Tym sposobem zyskujemy odpowiednie miejsce, aby pomieścić wszystkie ubrania czy też akcesoria. Z tego też powodu szafa narożna cieszy się w naszym sklepie coraz większą popularnością. Jest to dobre rozwiązanie do niewielkich pokoi.

Szafa młodzieżowa przesuwna do pokoju młodzieżowego - jakie ma zalety?

Czy przesuwna szafa młodzieżowa to dobry wybór? Jak najbardziej! Po pierwsze sposób jej otwierania jest bardzo wygodny. Nie musimy wtedy bowiem otwierać szeroko szafek, wystarczy przesunąć drzwi po zamontowanej szynie. Po drugie, taka przesuwna szafa daje nam też możliwość zamontowania na niej praktycznego lustra - ono też optycznie może powiększyć pokój.

Warto również rozejrzeć się za innymi przydatnymi produktami w pokoju młodzieżowym, takimi jak półki i szafy wiszące oraz meblościanki młodzieżowe. Zachęcamy do wyboru szaf młodzieżowych z oferty York Meble.