AEK Design - meble tego producenta w naszym sklepie


AEK Design to od ponad dwudziestu dwóch lat producent mebli tapicerowanych.

narożnik gabana aek designnaroznik ralph aek design

PPHU „AEK” Design ma swoją siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim. Została założona 5 lipca 1991 r.. Jej nazwa pochodzi od pierwszych liter imion i nazwiska właścicieli Andrzeja i Ewy Kubzdyl. Początkowo firma była tylko zakładem szwalniczym szyjącym usługowo poszycia meblowe ze skóry. Z upływem czasu, przez wymagania rynkowe, zaczęto wykonywać poszycia z tkaniny. W chwili obecnej firma „AEK” Design wykonuje produkcję zarówno w segmencie skórzanym jak i tkaninowym.


Firma AEK Design zajmuje się produkcją mebli wypoczynkowych.

aek desing meble skórzane aek design kanapy skórzane aek design narożniki skórzane aek design sofy skórzane aek design fotele skórzaneMeble są sprzedawane na terenie całego kraju i za granicą. Skojarzenia z firma AEK Design to nowoczesna stylistyka oraz klasa. Meble produkowane przez producenta wpiszą się na długie lata w atmosferę Państwa codziennego życia. Dlatego zależy Nam na zaspokojeniu oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Przedstawione na naszej stronie propozycje są jedynie skromną namiastką możliwości tworzenia niepowtarzalnych kompozycji dla Państwa domów. Wygląd mebli, ich wyjątkowa estetyka, dobór materiałów, a jednocześnie nieskończone możliwości w ich kreacji są wyrazem naszej szczególnej dbałości o gust klienta. Wyselekcjonowane komponenty oraz ich wysoka jakość to główne atuty produkcji.

Jednak to co najbardziej wyróżnia je spośród propozycji oferowanych przez innych producentów to wyjątkowo rozsądna cena i szybkie terminy realizacji od momentu złożenia zamówienia do dostawy do Państwa domu.

KATALOG PRODUKTÓW

Aktywne filtry