Feniks - meble tego producenta w naszym sklepie

Firma Feniks jest jak najbardziej polską firmą. Została założona w 2002 roku.

Obecnie firma prężnie się rozwija, prowadząc jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce. Producent zatrudnia około 400 osób. Feniks to firma rodzinna budowana i stworzona na trzech podstawowych filarach: ludzie, pasja, innowacyjność. Początkowo produkty, które wychodziły z produkcji, były eksportowane za granicę do wielu krajów europejskich. Od niespełna roku może,my cieszyć się asortymentem od Feniks na naszym rynku krajowym. Katalog mebli przedstawia zróżnicowany design.

meble skórzane feniks meble skórzane fenisk


Sami mówią o sobie: „Tworząc nasze kolekcje, inspiracje czerpaliśmy od Państwa, słuchamy ludzi, widzimy potrzeby – reagujemy. Feniks to jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, najnowsze maszyny i linie produkcyjne w pełni pozwalają sprostać oczekiwaniom jakościowym, wzorniczym i logistycznym wymagających klientów.

Posiadamy nowoczesny, innowacyjny i kompleksowy park maszynowy umożliwiający nam optymalne wykorzystanie zasobów produkcyjnych. W pełni kontrolujemy łańcuch dostaw i wszystkie etapy produkcji by zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów.”

meble feniks meble feniks
meble feniks meble feniks

Aktywne filtry

Fotel 1 Scandic

Fotel 1 Scandic Feniks

Cena podstawowa 1 984,00 zł -15% Od
Cena 1 686,40 zł
Kolekcja mebli Scandic. Wygodne sofy z wysokimi zagłówkami oraz stylowe metalowe nóżki. skóra/tkanina
Narożnik z funkcją spania Motion

Narożnik z funkcją spania Motion

Cena podstawowa 9 787,00 zł -15% Od
Cena 8 318,95 zł
Motion to system mebli wypoczynkowych najwyższej jakości. Meble modułowe - możliwość skonfigurowania mebla idealnie dopasowanego do własnych potrzeb.
Duży skórzany narożnik NESCO Feniks

Duży skórzany narożnik NESCO Feniks

Cena podstawowa 16 800,00 zł -3 000,00 zł
Cena 13 800,00 zł
Wygodny narożnik NESCO w czarnej skórze naturalnej Narożnik z funkcją relaksu elektrycznego, 2 SIEDZENIA! 313 x 262 cm