Etap Sofa - meble tego producenta w naszym sklepie

Etap Sofa należy do międzynarodowej Grupy IMS, lidera branży meblarskiej na rynkach europejskich. Meble są przez nich projektowane, produkowane oraz sprzedawane. Mówią o sobie: „Tworzymy piękno, nowoczesne meble, które będą towarzyszyć Ci każdego dnia. Dbamy o Twoją wygodę”.


Firma Etap Sofa ma swoją siedzibę niedaleko nas, w Bydgoszczy. Ale nie tylko. Stacjonują także w Chełmnie oraz Kobylnicy k. Słupska. Są prężnie rozwijającą się firmą. Doświadczenie produkcyjne i handlowe jest bardzo bogate, gdyż wywodzi się z Bydgoskich Fabryk Mebli. Firma ta bezustannie przez kilkanaście lat dostarczała meble tapicerowane na rynek wielu państw europejskich. Firma IMS istnieje już 125 lat. Charakteryzują się nowoczesnym spojrzeniem i dynamiczną pracą. Pracownicy nie boją się wyzwań. Swoim uporem i determinacją starają się coraz lepiej spełniać oczekiwania klientów.

Na produkcji znajdziemy głównie meble tapicerowane w skórze. Jednak wypoczynek skórzany to nie wszystko. Dlatego też producent wzbogacił ofertę o meble w tkaninie.

Różnorodność skór i tkanin jest niezwykle pokaźna. Nieograniczone możliwości do zbudowania własnej, wymarzonej przestrzeni, pozwalają stworzyć wnętrze, w którym będziesz czuć się komfortowo i swobodnie. Wnętrze powinno inspirować i dawać natchnienie. Klient powinien odnaleźć w nich szczyptę elegancji, nutkę prostoty oraz niezliczone ilości komfortu na lata. Produkty, które są wydawane do użytku to produkty pełnowartościowe oraz najwyższej jakości. Etap Sofa umiejętnie łączy innowacyjne koncepcje z perfekcjonizmem wykonania. Współpraca z projektantami z całego świata oraz nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań pozwala zaspokoić wymagania wszystkich Użytkowników.

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home