Szafy ubraniowe

Jest 42 produktów

Pokazano 1-18 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Szafa ubraniowa jedno- i wielodrzwiowa

Każdy potrzebuje szafy. Wśród szaf w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niewielkie szafy jednodrzwiowe, większe szafy 2, 3 i 4 drzwiowe, a także pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi. Kolorystyka dopasowana do poszczególnych systemów. Możemy zaproponować także szafy z oryginalnym wzornictwem, co sprawi że możesz mieć szafę inną niż wszyscy. Szafy ubraniowe to meble, które bez wątpienia muszą znaleźć się w każdym domu. Duże i małe, szerokie i wąskie, wysokie i niskie, narożne, z drzwiami przesuwnymi oraz zaprojektowane w sposób tradycyjny - szeroki wybór produktów dostępnych na rynku sprawia, że każdy zainteresowany jest w stanie znaleźć mebel odpowiednio dopasowany do własnych potrzeb.

Szafa ubraniowa do mieszkania i do biura

Inna szafa będzie odpowiednia do niewielkiego pomieszczenia, a inna sprawdzi się na dużej przestrzeni. Różne są również oczekiwania klientów, wśród których znajdują się osoby pragnące wyposażyć wnętrze o charakterze mieszkalnym bądź pomieszczenie biurowe. Każda z tych osób znajdzie model idealnie dostosowany pod względem kolorystyki, stylu, w którym został zaprojektowany mebel oraz rozmiaru.

Jak powinna otwierać się najwygodniejsza szafa ubraniowa?

Często klienci zastanawiają się nad tym, jaki sposób otwierania szafy byłby dla nich najlepszy. Są osoby, które preferują szafy otwierane tradycyjnie, a są też takie, które cenią sobie drzwi przesuwne. Pojemne i tanie szafy ubraniowe, które znalazły się w naszej ofercie, dostępne są w licznych wariantach. To meble, które charakteryzują się atrakcyjnym wzornictwem, funkcjonalnością, ale przede wszystkim solidnym wykonaniem z dobrych gatunkowo, odpornych i trwałych materiałów. Każda szafa ubraniowa dostępna jest w świetnej cenie. Nasza oferta adresowana jest do miłośników klasyki, minimalistów, ale także osób, które preferują niesztampowe wzornictwo i poszukują wyróżniającego się mebla. Zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług.