Szafy ubraniowe

Jest 43 produktów

Pokazano 1-18 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Szafa ubraniowa jedno- i wielodrzwiowa

Każdy potrzebuje szafy. Wśród szaf w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niewielkie szafy jednodrzwiowe, większe szafy 2, 3 i 4 drzwiowe, a także pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi. Kolorystyka dopasowana do poszczególnych systemów. Możemy zaproponować także szafy z oryginalnym wzornictwem, co sprawi że możesz mieć szafę inną niż wszyscy. Szafy ubraniowe to meble, które bez wątpienia muszą znaleźć się w każdym domu. Duże i małe, szerokie i wąskie, wysokie i niskie, narożne, z drzwiami przesuwnymi oraz zaprojektowane w sposób tradycyjny - szeroki wybór produktów dostępnych na rynku sprawia, że każdy zainteresowany jest w stanie znaleźć mebel odpowiednio dopasowany do własnych potrzeb.

Szafa ubraniowa do mieszkania i do biura

Inna szafa będzie odpowiednia do niewielkiego pomieszczenia, a inna sprawdzi się na dużej przestrzeni. Różne są również oczekiwania klientów, wśród których znajdują się osoby pragnące wyposażyć wnętrze o charakterze mieszkalnym bądź pomieszczenie biurowe. Każda z tych osób znajdzie model idealnie dostosowany pod względem kolorystyki, stylu, w którym został zaprojektowany mebel oraz rozmiaru.

Jak powinna otwierać się najwygodniejsza szafa ubraniowa?

Często klienci zastanawiają się nad tym, jaki sposób otwierania szafy byłby dla nich najlepszy. Są osoby, które preferują szafy otwierane tradycyjnie, a są też takie, które cenią sobie drzwi przesuwne. Pojemne i tanie szafy ubraniowe, które znalazły się w naszej ofercie, dostępne są w licznych wariantach. To meble, które charakteryzują się atrakcyjnym wzornictwem, funkcjonalnością, ale przede wszystkim solidnym wykonaniem z dobrych gatunkowo, odpornych i trwałych materiałów. Każda szafa ubraniowa dostępna jest w świetnej cenie. Nasza oferta adresowana jest do miłośników klasyki, minimalistów, ale także osób, które preferują niesztampowe wzornictwo i poszukują wyróżniającego się mebla. Zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

Szafa ubraniowa to mebel, który niezbędny jest w każdym mieszkaniu. W naszych wnętrzach znajduje się przynajmniej jeden egzemplarz, najczęściej jednak ze względu na funkcjonalność mebla oraz nasze potrzeby, mamy ich w domach więcej.

Najczęściej szafy ubraniowe znajdziemy w korytarzach przy wejściu, a także w sypialniach i pokojach dla dzieci. W mniejszych mieszkaniach nierzadko obecna jest duża szafa w salonie, szczególnie jeśli jest to pokój pełniący jednocześnie funkcję jadalni, wspólnej przestrzeni dla całej rodziny i sypialni. Jak wybrać odpowiednią szafę do wnętrza? Co znajdziesz w ofercie naszego sklepu? Sprawdź!

Szafy otwierane i z drzwiami przesuwnymi

Wybierając szafę kierujemy się zwykle własnym gustem i preferencjami, ale uwzględniamy również kwestie praktyczne. Jeśli w pomieszczeniu, w którym ma stanąć szafa ubraniowa jest wiele przestrzeni, o tym, czy wybrać model z otwieranymi czy przesuwnymi drzwiami, decyduje wyłącznie design szafy oraz nasze indywidualne zdanie.

Jeśli jednak jesteśmy zwolennikami szaf otwieranych, ale niezbędna jest nam duża szafa do salonu, w którym musimy pomieścić oprócz niej jeszcze sporo innych mebli, albo aranżujemy ciasny korytarz czy niewielką sypialnię, rozpatrzmy zakup szafy z drzwiami przesuwnymi. W takim przypadku otwarcie szafy nie utrudni poruszania się w ciasnych przestrzeniach. W małych pomieszczeniach będzie można ustawić meble bliżej siebie, nie zachowując niezbędnej w przypadku szaf otwieranych odległości równej co najmniej szerokości pojedynczego skrzydła.

Elegancka szafa do salonu

Dysponując dużą przestrzenią mieszkalną, z pewnością nie zdecydujemy się na ustawienie szafy ubraniowej w salonie. Niewielkie mieszkania jednak wymuszają niekiedy konieczność ulokowania dużej szafy w pokoju dziennym, który pełni również inne funkcje niż wypoczynkowa.

Nie oznacza to jednak, że taki salon nie może być zaaranżowany w elegancki i ciekawy sposób. Dostępność rozmaitych modeli szaf pozwoli na dopasowanie odpowiedniego egzemplarza. Do wnętrz urządzonych nowocześnie i minimalistycznie, pasują szafy duże, oszczędne w designie. Pomieszczenia małe powiększymy optycznie stosując szafy z lustrzanymi drzwiami. Lustra nie muszą zajmować całej frontowej powierzchni – mogą stanowić tylko jej część, a zamierzony efekt wizualny i tak uzyskamy.

Wysoka czy niska szafa ubraniowa?

Wysokość szafy, podobnie jak jej wielkość, podyktowana jest względami praktycznymi, ale także powinna zostać wizualnie dopasowana do aranżacji. W nowoczesnych wnętrzach, a także pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim, sprawdzą się meble wysokie, sięgające niemal sufitu.

Z kolei bardziej tradycyjny design wymaga dopasowanych do stylu mebli – być może w klasycznym pokoju czy korytarzu lepiej sprawdzi się niewielka szafa-bieliźniarka posadowiona nie na podstawie wykonanej z listew, a na nóżkach nawiązujących do stylu retro.

W pomieszczeniach urządzonych w stylu vintage, warto zastosować meble drewniane lub w okleinie imitującej drewno. Taki design nadaje wnętrzu bardziej ciepły i tradycyjny charakter, niż surowe, minimalistyczne meble w kolorze bieli czy odcieniach szarości.