Łóżka piętrowe

Aktywne filtry

Łóżko piętrowe to doskonałe rozwiązanie dla rodzeństwa, które dzieli ze sobą przestrzeń w pokoju dziecięcym. System ten gwarantuje funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, szczególnie gdy wnętrze przeznaczone dla maluchów nie jest dość dobrze ustawne lub jeśli jego metraż nie należy do największych.

Nasza oferta obejmuje atrakcyjne zestawienia, które będą dobre dla kilkuletnich użytkowników, jak i dla młodzieży, która z racji starszego wieku jest znacznie bardziej wymagająca.

Bogata kolorystyka naszych łóżek piętrowych gwarantuje zadowolenie na twarzach młodocianych Klientów, natomiast ich rodzicom ułatwi dopasowanie mebli do ogólnego projektu pokoju dziecięcego.

Dwuosobowe łóżka piętrowe - pokój przyjazny maluchom

Projektując nasze łóżka piętrowe dla małych dzieci, przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo, które bierze pod uwagę ich funkcjonalność oraz wytrzymałość. Wśród rodziców najmłodszego grona naszych odbiorców szczególnym powodzeniem cieszą się piętrowe łóżka dla dzieci ze schodami, będącymi dodatkową atrakcją dla małych odkrywców. Design łóżek stanowi odrębną kategorię, która jak się okazuje, jest niezwykle ważna — szczególnie dla samych użytkowników.

W naszej ofercie prezentujemy szereg wzorów oraz kolorów, które możemy nanieść na łóżko wedle uznania Twojego dziecka. Możesz zakupić łóżko w kolorze białym. Tym sposobem samodzielnie zaprojektujecie idealne łóżko piętrowe dla chłopców i dziewczynek. Dzięki temu możesz zapewnić dzieciom wspaniałe miejsce do snu, ale również niepowtarzalną przestrzeń do kreatywnego działania.

Możliwości, jakie niesie ze sobą każdy model naszych łóżek piętrowych do pokoju dziecięcego, są wręcz nieograniczone. Przekonasz się o tym, widząc kolejne nowe pomysły Twoich pociech. Ich szczera dziecięca radość to dla Ciebie najlepsza gwarancja dobrego zakupu. Dołącz do grona szczęśliwych rodziców i obdaruj swoje skarby meblami, które zamienią ich pokój w krainę niekończącej się zabawy.

Praktyczne rozwiązania w jednym miejscu - łóżka piętrowe niskie

Jako rodzic zapewne cenisz sobie praktyczne rozwiązania, jak również meble zapewniające dużą ilość miejsca do przechowywania. Ta ostatnia cecha jest szczególnie pożądana ze względu na wielość zabawek, które przecież kocha każdy mały człowiek.

Decydując się na łóżko piętrowe dla maluchów, pochodzące z naszych kolekcji, zyskujesz przede wszystkim fantastyczne miejsce do spania i wypoczynku, fenomenalne narzędzie do zabawy, ale również przestrzeń do przechowywania rozmaitych rzeczy.

Kolorowe łóżka piętrowe ze schodami dla dzieci są idealnym tego przykładem, ponieważ każdy stopień skrywa pod sobą pojemną szufladę. Dzięki niej segregacja drobnych przedmiotów stanie się przyjemnością, a Twoje maluchy będą zafascynowane konstrukcją pełną skrytek. Ponadto każde łóżko możemy wyposażyć w niezwykle pojemną szufladę dolną, która zmieści pościel lub inne rzeczy o większych gabarytach.

Pozostając w temacie dolnej szuflady — jeżeli jesteś szczęśliwym rodzicem trójki dzieci, możesz zamienić wspomniany element łóżka piętrowego na dodatkowe łóżko wysuwane na czas snu. Wówczas cała trójka Twoich pociech ma zapewniony spokojny i zdrowy sen w tej samej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz idealne rozwiązanie w formie łóżka piętrowego dla rodzeństwa oraz zestawienia całkowicie neutralne kolorystycznie.

Łóżka piętrowe niskie - wygodne rozwiązanie

Najważniejszą kwestią, jeśli chodzi o wybór idealnego łóżka, jest jego wygoda i solidność. Nikt nie lubi bowiem budzić się z bólem karku bądź pleców. Dlatego dokonując zakupu łóżka piętrowego z drabinką, warto postawić na jakość jego wykonania oraz odpowiedni materac. To wybór na wiele lat!

Takie łóżko doskonale sprawdzi się w jednym pokoju dla dwojga dzieci, w którym nie ma za dużo miejsca. Warto wybrać model udostępniający dodatkowe miejsce na przechowywanie, takie jak np. szuflada na pościel.

Modele takich łóżek piętrowych cieszą się dużą popularnością, ponieważ są funkcjonalne. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, które są niewielkie, a które stanowią codzienne miejsce funkcjonowania na przykład dwójki dzieci. Poza tym można z łatwością dobrać ich styl do aranżacji dziecięcego pokoju.

Łóżko piętrowe dla jednego dziecka

Warto zwrócić uwagę, że łóżko piętrowe dla jednego dziecka łączone jest zazwyczaj z biurkiem. Jest to stylowe połączenie, a także niezwykle praktyczne. Takie łóżko zajmuje bowiem niewielką część wolnej przestrzeni domu. Bogactwo wzorów oraz kolorów łóżek piętrowych z drabinką sprawia, że każdy maluch znajdzie propozycję idealną dla siebie. W ofercie York Meble uwzględniliśmy m.in. takie modele łóżek piętrowych jak Tom, Zuzia, czy też łóżko Bajkowe.

Materace a piętrowe łóżka - jak je dobrać?

Materac do łóżka piętrowego musi zapewniać komfortowy wypoczynek. Pod tym względem nie ma różnicy między standardowymi łóżkami a łóżkami dla dwojga dzieci. Kluczowe znaczenie ma tutaj kilka kwestii, a mianowicie twardość materaca, jego rozmiar, kolorystyka, a także materiał. Od tego, jak twardy jest materac, zależy komfort dziecięcego snu. Wybór dostępnych na rynku materacy jest tak szeroki, że z pewnością każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Łóżko do spania dla starszych

Oczywiście łóżko piętrowe przeznaczone dla nieco starszego dziecka musi być większe niż to dedykowane najmłodszym pociechom. Standardowo są to modele o wymiarach 90 × 200 cm. Są także odpowiednio wyższe, bo sięgać mogą sufitu. Wysokie łóżka do pokoju są świetnym rozwiązaniem, gdy jedno dziecko chodzi do przedszkola, a drugie już do szkoły. Wówczas starsza pociecha będzie bez problemu mogła wejść na górne posłanie po drabince i po niej zejść, a przy okazji czuć się tam jak na antresoli.

Z York Meble aranżacja pokoju dziecięcego będzie o wiele łatwiejsza. Zapoznaj się też z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziesz także materace oraz szafki nocne.

Łóżka piętrowe na York-Meble.pl