Łóżka piętrowe

Jest 9 produktów

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Łóżko piętrowe to doskonałe rozwiązanie dla rodzeństwa, które dzieli ze sobą jeden dziecięcy pokój. System ten gwarantuje funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, szczególnie gdy wnętrze przeznaczone dla maluchów nie jest dość dobrze ustawne lub jeśli jego metraż nie należy do największych. Nasza oferta obejmuje atrakcyjne zestawienia, które ucieszą zarówno kilkuletnich użytkowników, jak i młodzież, która z racji starszego wieku jest znacznie bardziej wymagająca. Bogata kolorystyka naszych łóżek piętrowych gwarantuje zadowolenie na twarzach młodocianych Klientów, natomiast ich rodzicom ułatwi dopasowanie mebli do ogólnego projektu pokoju dziecięcego.

Pokój przyjazny maluchom

Projektując nasze łóżka piętrowe dla małych dzieci, przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo idące w parze z jakością oraz funkcjonalnością. Wśród rodziców najmłodszego grona naszych odbiorców szczególnym powodzeniem cieszą się łóżka piętrowe dla dzieci ze schodami, będącymi dodatkową atrakcją dla małych odkrywców.  Design łóżek stanowi odrębną kategorię, która jak się okazuje, jest niezwykle ważna — szczególnie dla samych użytkowników. W naszej ofercie prezentujemy szereg wzorów oraz kolorów, które możemy nanieść na łóżko wedle uznania Twojego dziecka. Tym sposobem samodzielnie zaprojektujecie idealne łóżko piętrowe dla chłopca i dziewczynki. Dzięki temu Twoje dzieci zyskają wspaniałe miejsce do snu, ale również niepowtarzalną przestrzeń do kreatywnej zabawy. Możliwości, jakie niesie ze sobą każdy model naszych łóżek piętrowych są wręcz nieograniczone. Przekonasz się o tym, widząc kolejne nowe zabawy Twoich pociech. Ich szczera dziecięca radość to dla Ciebie najlepsza gwarancja dobrego zakupu. Dołącz do grona szczęśliwych rodziców i obdaruj swoje skarby meblami, które zamienią ich pokój w krainę niekończącej się zabawy.

Praktyczne rozwiązania w jednym miejscu

Jako rodzic zapewne cenisz sobie praktyczne rozwiązania, jak również meble zapewniające dużą ilość miejsca do przechowywania. Ta ostatnia cecha jest szczególnie pożądana ze względu na wielość zabawek, które przecież kocha każdy mały człowiek. Decydując się łóżko piętrowe dla maluchów pochodzące z naszych kolekcji, zyskujesz przede wszystkim fantastyczny mebel do wypoczynku, fenomenalne narzędzie do zabawy, ale również przestrzeń do przechowywania rozmaitych rzeczy. Łóżka piętrowe ze schodami dla dzieci są idealnym tego przykładem, ponieważ każdy stopień skrywa pod sobą pojemną szufladę. Dzięki niej segregacja drobnych przedmiotów stanie się przyjemnością, a Twoje maluchy będą zafascynowane konstrukcją pełną skrytek. Ponadto każde łóżko możemy wyposażyć w niezwykle pojemną szufladę dolną, która zmieści pościel lub inne rzeczy o większych gabarytach. Pozostając w temacie dolnej szuflady — jeżeli jesteś szczęśliwym rodzicem trójki dzieci, możesz zamienić wspomniany element łóżka piętrowego na dodatkowe łóżko wysuwane na czas snu. Wówczas cała trójka Twoich pociech ma zapewniony spokojny i zdrowy sen w tej samej przestrzeni. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne w swojej formie łóżka piętrowe dla dziewczynki, dla chłopca oraz zestawienia całkowicie neutralne kolorystycznie.

Łóżka młodzieżowe piętrowe - Sklep Internetowy York Online - Raty