Wajnert - Meble Wypoczynkowe - meble tego producenta w naszym sklepie

KATALOG MEBLI WAJNERT DOSTĘPNY TUTAJ

Rodzinna tradycja

Początki firmy sięgają 1985 roku. Twórca firmy - Wiesław Wajnert wraz z żoną Barbarą dzięki żelaznej konsekwencji i niezłomnej wierze w sukces rozwijali firmę od skromnego zakładu rzemieślniczego do zatrudniającego ponad 600 osób kompleksu produkcyjnego

Perfekcyjna jakość mebli

Proces zarządzania oraz wieloetapowa kontrola gwarantuje perfekcyjną jakość oferowanych produktów. Firma wyznacza w tej dziedzinie standardy, które zapewniają jej uznanie w branży meblarskiej i przyczyniają się w dużym stopniu do wysokiego poziomu satysfakcji klientów. Profesjonalnie podchodzimy również do kwestii związanych z ochroną środowiska - wykorzystywane w produkcji drewno pochodzi tylko i wyłącznie z lasów chronionych przez Forest Stewardship Council (certyfikat FSC).

Tradycyjnie polskie

Firma WAJNERT MEBLE doskonale wywiązuje się ze społecznej odpowiedzialności, jaka spoczywa na liderach branży - sukcesywnie wspiera polską gospodarkę, stymuluje rozwój lokalnych społeczności i dba o ochronę środowiska.

Nowoczesne wzornictwo

Marka WAJNERT jest jedną z najchętniej wybieranych na polskim rynku marką mebli - doceniają ją nie tylko klienci, ale także eksperci z branży meblarskiej. Z dumą szczycimy się ważnymi nagrodami, wśród których na szczególne uznanie zasługują: Diament Meblarstwa 2014, Dobry Design 2014 oraz Gazele Biznesu

Nowoczesna technologia

Aby uzyskać najlepsze rezultaty i w pełni kontrolować proces produkcji staramy się samodzielnie wykonywać większość elementów składowych mebli. Wykorzystujemy do tego bardzo zaawansowane technologicznie linie produkcyjne.

Gwarancja jakości

Meble WAJNERT zostały zaprojektowane i wykonane tak aby zapewniały, w trakcie ich użytkowania wysoki poziom jakości, komfortu i niezawodności. Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. Firma zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Aktywne filtry