Łóżka dziecięce i młodzieżowe

Łóżka piętrowe

Łóżko piętrowe to doskonałe rozwiązanie dla rodzeństwa, które dzieli ze sobą przestrzeń w pokoju dziecięcym. System...

Łóżka parterowe

Wybór łóżka do pokoju dziecka jest niemałym wyzwaniem dla rodziców. Kiedy pociecha wyrośnie z łóżeczka ze...

Aktywne filtry

Wybór łóżka młodzieżowego powinien być poprzedzony dokładną analizą, a przede wszystkim odpowiedzeniem sobie na pytania: jakiej wielkości powinno być łóżko, jaki ma być jego styl i w jakim miejscu w pomieszczeniu ma się znaleźć. Urządzanie pokoju, a dokładnie decyzja na temat łóżka nie muszą być jednak problemem, ale mogą stać się prawdziwą przyjemnością. Proponujemy bogaty wybór łóżek młodzieżowych dla dziewczyn i chłopców, łóżek metalowych, ale także z biurkiem, do wygodnej pracy i łóżka z pojemnikiem oraz dwuosobowe.

Jakimi kwestiami kierować się przy wyborze łóżka młodzieżowego?

Dokonując wyboru łóżka młodzieżowego, trzeba wziąć pod uwagę konkretne czynniki. Między innymi warto poruszyć kwestię wystroju wnętrza, jego metrażu oraz funkcjonalności. Przed zakupem łóżka do pokoju nastolatka, warto również uzgodnić z nim, jaki jego wariant będzie go najbardziej zadowalał. Spora liczba nastolatków woli zamiast klasycznego łóżka, postawić młodzieżową wersalkę lub rozkładany narożnik. Czasami zdarza się, że ze względu na małą powierzchnię pokoju, standardowe łóżko z materacem, np. chłopięce nie zmieści się, dlatego też trzeba użyć jakiejś alternatywy. Taką może stanowić również łóżko piętrowe.

Jakie łóżko do pokoju nastolatka zakupić?

Jeżeli metraż pokoju nie jest mały, ale na tyle duży, że zmieści się w nim standardowe łóżko z materacem, to warto dokonać takiego wyboru. Takie standardowe łóżko przynosi największy komfort, jeżeli zostanie uzupełnione jeszcze odpowiednim materacem. Do pokoju nastolatka można wybrać łóżka o różnych rozmiarach, przykładowo 80 centymetrów szerokości i 200 długości lub 90 centymetrów szerokości i 200 długości, gdy przestrzeni jest mało. Jednakże jeśli jest jej więcej, nie trzeba się ograniczać i można postawić na rozmiar - 140 centymetrów szerokości oraz 200 długości.

Kiedy nastolatek nie chce, aby w jego pokoju znajdowało się klasyczne, młodzieżowe łóżko z materacem, warto postawić na wersalkę lub rozkładany (z funkcją spania) narożnik. Rozkładane łóżko młodzieżowe za dnia może stanowić również komfortowe miejsce przeznaczone dla rozrywki, przykładowo do oglądania telewizji lub rozmów ze znajomymi. W nocy natomiast służy ono za miejsce do spania o dość dużej powierzchni.

Łóżko drewniane to trwała konstrukcja, która nie zajmuje dużej ilości miejsca. Będzie ono doskonałym wyborem, jeżeli wnętrze pokoju utrzymane jest w klasycznym bądź skandynawskim stylu. Warto zwrócić uwagę również na łóżka młodzieżowe z szufladami, pozwalającymi schować pościel, ale też inne drobiazgi. Z kolei łóżko podwójne pozwala na przenocowanie większej liczby osób.

Szeroka oferta łóżek młodzieżowych i nie tylko w sklepie York Meble

W naszym sklepie York Meble znajdziesz szeroką ofertę tanich, nowoczesnych łóżek młodzieżowych z materacem zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Każde z tych łóżek zostanie dostarczone bezpiecznie - proponujemy także wniesienie mebla do domu. Jeżeli z jakiegoś powodu łóżko młodzieżowe nie spodoba Ci się, to będziesz mieć możliwość zwrócenia i odzyskania pieniędzy w przeciągu dwóch tygodni. Za przedmioty płacimy online w sposób szybki i bezpieczny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z innymi produktami, które znajdują się w naszym asortymencie.