Materace

Posiadamy w sprzedaży tylko najlepsze i sprawdzone materace kieszeniowe, bonellowe i piankowe polskiej produkcji. Możecie Państwo być pewni, że zakupiony u nas materac będzie najwyższej jakości i zapewni Ci komfortowe spanie. Na wszystkie materace udzielana jest gwarancja nawet do 15 lat! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą materacy. Nasi sprzedawcy z pewnością doradzą idealny materac spełniający wszystkie wymagania.

Jest 31 produktów

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

Materac kieszeniowy Estrella Visco

Materac kieszeniowy...

Od Cena 594,00 zł
Wkład materaca stanowią jednopolowa sprężyny kieszeniowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach.
Materac Multipocket Talalay H2

Materac Multipocket Talalay H2

Od Cena 1 516,00 zł
Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych multipocket, są one wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się w oddzielnych kieszonkach.
Materac Estrella Lux Kokos

Materac Estrella Lux Kokos

Od Cena 1 081,00 zł
Wkład materaca stanowią sprężyny kieszeniowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach.
Materac Multipocket Talalay H2

Materac Multipocket Talalay H3

Od Cena 1 566,00 zł
Wkład materaca wykonany jest ze sprężyn woreczkowych Multipocket, są one wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się w oddzielnych kieszonkach.
Materac Estrella Bio

Materac Estrella Bio

Od Cena 611,00 zł
Wkład materaca stanowią jednopolowe sprężyny woreczkowe wykonane z wysokogatunkowego drutu. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach.
Materac Czwarty Etap

Materac Czwarty Etap

Od Cena 1 879,00 zł
Materac bardzo miękki, wykonany w górnej warstwie ze 100% miękkiego lateksu TALALAY, który charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Odzyskaj hasło