DANE FIRMY : KRASZEWSCY spółka jawna
ul. Rolnicza 4A,
88-200 Radziejów

oddział ul. Przemysłowa 5a
87-700 Aleksandrów Kujawski
NIP 9161393481
30 LAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI TO...
300 000 zrealizowanych zamówień
1 000 000 spełnionych marzeń naszych klientów
50 000 odwiedzonych miejsc w Polsce i w Europie
1300 kilometrów zużytej taśmy klejącej i folii bąbelkowej do pakowania


Kim jesteśmy ?
Jesteśmy internetowym sklepem meblowym York Meble. Na rynku meblarskim istniejemy od 1990 roku. Już 30 lat spełniamy wasze marzenia o nowym wystroju w domu.

30 lat york meble 


Co oferujemy ?


Od samego początku firma "YORK" specjalizuje się w wysokiej jakości meblach, nie zaniedbując jednocześnie tych, którzy poszukują prostych, funkcjonalnych mebli o stylistyce nowoczesnej. Ta cecha naszej Firmy sprawia, że jesteśmy w stanie umeblować dosłownie każde wnętrze. Z naszą pomocą, umeblowanie nowoczesnego salonu, przytulnej sypialni, praktycznego pokoju młodzieżowego czy funkcjonalnego biura, to żaden problem.

dom york

Kto sprzedaje ?


Posiadamy odpowiednie w tym kierunku, wypracowane latami doświadczenie, poparte licznymi pozytywnymi opiniami czy komentarzami. Cały czas staramy się rozwijać. Ponieważ branża meblarska cały czas prężnie rozwija skrzydła, my również nie przystajemy choć na chwilę. Równocześnie nie ograniczamy się jedynie do proponowania zestawów złożonych z gotowych, standardowych elementów, bowiem realizujemy także meble wg własnych lub powierzonych projektów. (Meble pod wymiar możliwe tylko w sklepach stacjonarnych.) Nasi pracownicy to ludzie doświadczeni, z pasją, fachowcy znający się na rzeczy, otwarci na potrzeby klienta. Chętnie służący radą, wskazówką i pomocą.

skrzydła york 

Nasza współpraca z doświadczonymi i uznanymi architektami wnętrz sprawia, że jesteśmy godnym zaufania partnerem dla wielu domów, restauracji oraz hoteli. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci oraz ich satysfakcja ze zrealizowanych przez nas projektów, są dla nas najcenniejsze i procentują dalszymi zleceniami. Naszym zamierzeniem jest ciągłe poszerzanie kręgu odbiorców prywatnych, a także instytucjonalnych, takich jak hotele, restauracje, pensjonaty oraz stale podnoszenie standardu oferowanych przez nas usług. Staramy się to realizować poprzez wsłuchiwanie się w indywidualne potrzeby.

ucho york  


Dbamy również o to, aby nasza firma, przy całym swoim rozwoju nie zatraciła charakteru. Jest to bowiem jedna z cech, która umożliwia nam elastyczne i profesjonalne podejście do stawianych nam zadań.

serce york
Mamy sklepy stacjonarne ?


YORK - to internetowy sklep meblowy, jak również pięć stacjonarnych
Salonów Meblowych, które znajdują się w Aleksandrowie Kujawskim, Ciechocinku, Radziejowie, Kruszwicy oraz w Gniewkowie. Wszystkie sklepy leżą w województwie kujawsko - pomorskim.

adresy salonów york meble

Od niedawna funkcjonuje również OUTLET MEBLOWY naszego salonu.

OUTLET YORK MEBLE znajdziecie pod adresem

ul. Szosa Ciechocińska 5, 87-700 Odolion

tel. +48 784 029 068

Pn-Pt 9.00-17.00, Sb 9.00-14.00

Jakie meble mamy w ofercie ?

W ofercie posiadamy meble najlepszych polskich producentów.
Meble pokojowe, do jadalni jak również najwyższej jakości meble skórzane i komplety wypoczynkowe. Sklep York Meble, oferuje swoim klientom jedynie użyteczne, w pełni funkcjonalne oraz estetyczne meble. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo, wybieramy jedynie te, wykonane z materiałów najlepszej jakości i trwałości. Tylko u nas znajdziecie Państwo najlepsze meble od takich renomowanych dostawców jak: MEBLE FORTE, WAJNERT, STUBA MEBLE, KRYSIAK, TARANKO, BYDGOSKIE MEBLE, GALA COLLEZIONE, AEK DESIGN, MEBLE WÓJCIK, ML MEBLE, STOLKAR, GAWIN, HELVETIA, NOWY STYL i wielu, wielu innych.


Dlaczego warto zrobić zakupy u nas?

1. Jesteśmy wiarygodni i możemy zaproponować bardzo atrakcyjną ofertę.
2. Z nami możesz negocjować cenę.
3. Zakup powyżej 3 tysięcy dostarczamy w gratisie.
4. Mamy każdy rodzaj mebla.
5. Dostajesz bon na kolejne zakupy.
6. Reklamacje jeśli już się wydarzą, załatwiamy zawsze na korzyść klienta, tak aby chciał do nas wrócić na kolejne zakupy.
7. Cenimy dobro klienta.

Dobro naszych klientów jest najważniejsze, na tej podstawie budujemy nasz wizerunek.


DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE!