Lustra

Jest 5 produktów

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Lustro to niezbędny element w każdym przedpokoju.

Zdecydowanie powiększy optycznie Twoje wnętrze, urozmaicając przestrzeń. Będzie stanowiło efektowną dekorację wnętrza, a także zapewni możliwość przejrzenia się przed wyjściem z domu.

Proponujemy różne wzory i kolory luster, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Duże lustro dobrze sprawdzi się w dużym korytarzu, z kolei lustro z szafką do przedpokoju to ciekawa propozycja do niewielkich pomieszczeń, w których ważne jest zagospodarowanie przestrzeni w taki sposób, aby na możliwie jak najmniejszej powierzchni znajdowało się jak najwięcej praktycznych elementów. Taki mebel, który jest połączeniem lustra, szafki na buty, siedziska oraz wieszaków na ubrania, nie zajmuje wiele miejsca, za to daje ogrom możliwości.

Lustra na korytarz mogą przybierać różną formę.

Okrągłe, kwadratowe, owalne i prostokątne, podświetlane, z ramą lub bez niej - to od Ciebie zależy, jakie lustro do przedpokoju wybierzesz. Jedną z najpopularniejszych opcji bez wątpienia jest proste lustro do przedpokoju bez ramy, które doskonale wpasowuje się w każdą aranżację.

Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej przygotowanym przez nas modelom. Każdy z nich jest inny, jednak wszystkie produkty łączą w sobie praktyczne zastosowanie i na pewno zdadzą egzamin zarówno w dużym, jak i małym przedpokoju, w domach prywatnych, a także w miejscach użyteczności publicznej, biurach, poczekalniach i tym podobnych miejscach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.