Łóżka parterowe

Aktywne filtry

Łóżko Elmo 14

Łóżko Elmo 14

Cena podstawowa 769,00 zł -13%
Cena 669,03 zł
DO WYCZERPANIA ZAPASÓW  PRZED ZAKUPEM ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ!!!

Wybór łóżka do pokoju dziecka jest niemałym wyzwaniem dla rodziców. Kiedy pociecha wyrośnie z łóżeczka ze szczebelkami, trzeba zapewnić jej nowe miejsce do spania. Niektórzy biorą wtedy pod uwagę praktyczność oraz takie rozwiązania, które „rosną” wraz z pociechą. Natomiast inni rodzice wolą zapewnić oryginalny design w pokoju dziecka. Jednak należy pamiętać, że najważniejszą funkcją łóżka jest zapewnienie maluchowi komfortowego i przyjemnego snu. Jeśli dotyczy to młodych osób, to jest to dwukrotnie ważne, ponieważ podczas odpoczynku ciało może się zregenerować oraz rozwijać.

Wytrzymałe i bezpieczne łóżka parterowe

Łóżka parterowe są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o miejsce do spania w pokoju dziecka. Produkty, które znajdują się na stronie naszego sklepu York Meble, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są wytrzymałe oraz dodatkowo odporne na zniszczenia, a także wilgoć. Łóżko parterowe jest praktycznym rozwiązaniem. Sprawdza się szczególnie w małych pokojach. Niektóre z modeli zawierają też szufladę, do której można schować pościel lub zabawki dziecka.

Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę przy wyborze łóżka parterowego?

W naszym sklepie mamy duży asortyment, jeśli chodzi o dziecięce łóżka parterowe. Ich liczba pozwala na spokojny i odpowiedni wybór łóżka dla swojego dziecka. Najważniejszą kwestią jest to, aby zwrócić uwagę na to, w jaki sposób i z jakiego materiału zostało wykonane łóżko. Najlepszą opcją jest drewno naturalne lub wysokiej jakości płyta meblowa lakierowana. Łóżka zarówno dla dziecka, jak i nastolatka muszą być solidnie zbudowane, odporne na uszkodzenia, wygodne oraz bezpieczne. Przy wyborze łóżka ważną rolę gra też pomieszczenie, w którym ma zostać ono umieszczone. Jeżeli jest to pokój o małych wymiarach, to warto zwrócić uwagę na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewniane przez niewielkie rozmiary, dodatkowe półki, a także szuflady.

Łóżko domek

W naszej ofercie znajdziesz także łóżko - domek. To miejsce nie jest tylko przeznaczone do snu, ale także do zabawy, czytania książek, czy po prostu spędzania w nim czasu. Łóżko w kształcie domku jest w stanie zamienić nudę w przyjemnie spędzony czas. Zarówno sen, jak i zabawa będzie w nim bardziej komfortowa niż do tej pory.

Szeroka oferta naszego sklepu York Meble

Oferta naszego sklepu York Meble poza łóżkami parterowymi dla dzieci to o wiele więcej produktów do zaoferowania. Wystarczy wejść na stronę naszego sklepu i zapoznać się z całym asortymentem. Gwarantujemy, że dostawa zamówionych produktów jest całkowicie bezpieczna - istnieje możliwość wniesienia towaru do konkretnego pomieszczenia. Jeżeli z jakiegoś powodu łóżko nie pasowałoby, to można zwrócić przedmiot do czternastu dni, a pieniądze zostaną zwrócone. Płatności dokonuje się online, jest ona szybka i w stu procentach bezpieczna. Jeżeli zostaniesz naszym stałym klientem, możesz spodziewać się rabatów na kolejne zakupy! Zapraszamy!

Łóżka parterowe na York-Meble.pl