Regały pokojowe wolnostojące

Jest 3 produktów

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Nowoczesne regały to obszerna kategoria mebli. Mamy do zaoferowania swoim klientom wąskie regały do małych pokoi i szerokie do większych gabinetów. Jeśli nie masz gdzie wstawić swoich pamiątek, książek i bibelotów, to wśród naszych regałów znajdziesz idealne meble dla siebie. 

Nowoczesne regały pokojowe

Chcąc urządzić swoje wymarzone mieszkanie, powinniśmy zastanowić się nad wyborem odpowiednich mebli, które nie tylko będą dobrze wyglądały w naszej przestrzeni, ale również będą pojemne. Dzięki temu schowamy w nich wszelkie niezbędne drobiazgi. Wiele sklepów posiada w swojej ofercie nie tylko szafy ubraniowe, komody, czy biurka, ale również regały. Regały pokojowe są idealnym rozwiązaniem na organizację przestrzeni. Można w elegancki sposób wyeksponować na nich przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. Świetnie sprawdzą się w formie domowej biblioteczki.

Regały stojące - charakterystyka

Regały ze względu na ich uniwersalną budowę oraz kształt, możemy ustawić w każdym pomieszczeniu. Mogą być idealną dekoracją lub funkcjonalnym meblem na, którym postawimy na przykład kwiaty. W zależności, od usytuowania, może służyć nam jako idealne miejsce do przechowywania książek lub zabawek dziecka. Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów na przykład drewno lub metal. Dlatego są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Regały pokojowe wolnostojące

Regał pokojowy wolnostojący to świetne rozwiązanie na przykład dla naszej łazienki, salonu czy kuchni. Możemy w dowolny sposób je przestawiać lub łączyć ze sobą tak, aby tworzyły spójną całość naszej aranżacji wnętrza. Przyprawy kulinarne, akcesoria do gotowania lub sztućce, mogą bez problemu znaleźć swoje miejsce na takim regale. Dzięki temu będziemy mieli do nich łatwy dostęp, co usprawni pracę każdego szefa kuchni. W łazience, szczególnie gdy jest średnich rozmiarów, pomogą w zagospodarowaniu miejsca na środki czyszczące lub kosmetyki pierwszej potrzeby. Domowy salon to miejsce spotkań całej rodziny, dlatego półki regału możemy wykorzystać jako jedyny w swoim rodzaju album rodzinny.

Regały pokojowe drewniane

Regały pokojowe drewniane znajdą zastosowanie w sypialni lub pokoju naszej pociechy, a także w garderobie. Solidna konstrukcja oraz szeroka gama kolorów pozwoli na wybór odpowiedniego regału dla naszych potrzeb. Urządzając sypialnie, warto się zastanowić, nad wyborem regału drewnianego. Nie tylko będzie się on pięknie prezentował, możemy ozdobić go różnymi rodzajami kwiatów, co pozwoli w jednym miejscu skoncentrować całą zieleń.

Regał w pokoju dziecka oraz garderobie

Wiemy, że nasze pociechy potrzebują dużej ilości zabawek oraz przyborów dzięki, którym mogą się prawidłowo rozwijać. Dzięki regałowi mamy pewność, że wszystkie niezbędne przedmioty znajdziemy ułożone w jednym widocznym miejscu. Panie posiadają ubrania na każdą okazję, czasami potrzebują wyjść szybciej z domu, a szukanie odpowiedniego stroju zajmuje dużo czasu. Regały pokojowe drewniane ułatwią nam to zajęcie, ponieważ możemy ułożyć na nich nasze ciuchy i mieć do nich łatwy dostęp bez wyrzucania ubrań z szafy.

Regały pokojowe to rewelacyjne rozwiązanie podczas aranżacji wnętrza. Możemy je łączyć i przestawiać według własnego upodobania. Jesteśmy w stanie urządzić je tak, aby stały się ozdobą naszego mieszkania. Doskonale sprawdzą się w kuchni, łazience, salonie czy sypialni. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, pozostaną z nami na długi czas.