Szafki na buty

Aktywne filtry

Przedpokój to pierwsze miejsce, gdzie od razu wchodzi Twój gość. Dlatego też uważa się to miejsce za wizytówkę Twojego mieszkania. Powinien w nim panować ład i porządek. Szafka na buty to praktyczny mebel do przedpokoju, który doskonale realizuje to zadanie. Sprawdź, jaki model wybrać, by był zarówno funkcjonalny, jak i dopasowany do wystroju przedpokoju. Mamy w ofercie duże, wygodne szafki na buty z siedziskami. Można wygodnie na nich usiąść: w garderobie, podczas mierzenia ubrań lub tuż przed wyjściem, gdy chcemy w komfortowych warunkach zawiązać buty i zapiąć wszystkie suwaki. Gdy mamy nieco mniej miejsca, przydatne będą wąskie szafki na buty, niezwykle pojemne, ale zajmujące niewiele miejsca. Są to zwykle modele wysokie, z zamykanymi frontami. W sklepie znajdziecie szafki na buty modułowe: wyposażone w panele z wieszakami oraz takie, które są wyposażone dodatkowo w lustra i dodatkowe półki. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu!

Do czego i w jakiej sytuacji przydają się szafki na buty?

Buty rozstawione lub wręcz porozrzucane na podłodze nie tylko nie wyglądają estetycznie. Szybciej się brudzą i niszczą, a to z powodu wystawienia na kurz lub pazury i zęby domowych zwierząt. Stwarzają też zagrożenie dla domowników i gości: łatwo się o nie potknąć. Zajmują dużo miejsca i właściwie wciąż trzeba je porządkować i układać na nowo. Wszystkich tych problemów pozwala uniknąć odpowiednio dobrana szafka na buty do przedpokoju.

W przedpokoju zazwyczaj są przechowywane kurtki czy parasole, tam też najczęściej się je ubiera i zdejmuje. Warto zadbać o to, żeby meble w tym pomieszczeniu były wygodne i funkcjonalne. Jednocześnie powinny cieszyć oko i dobrze współgrać z wystrojem reszty mieszkania. Prezentowane w tej kategorii szafki na buty nowoczesne, ale też loft, spełniają te wymagania. Są przy tym estetyczne i pozwalają dobrze zagospodarować zazwyczaj niewielką powierzchnię.

Wygląd i funkcjonalność szafek na buty do przedpokoju

Proste bryły szafek na nóżkach wpisują się w modną, minimalistyczną estetykę skandynawską. Utrzymane w jasnej, stonowanej kolorystyce szafki na buty będą pasować zarówno do wnętrz eleganckich, jak i tych o przytulnym charakterze. Dzięki wykończeniu z wysokiej jakości płyty laminowanej są odporne na uszkodzenia lub zarysowania. Nie potrzebują drogich i skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych: łatwo je wyczyścić z różnego rodzaju zabrudzeń. Są także odporne na działanie wilgoci.

Często zakłada się i zdejmuje buty kilka razu dziennie. Żeby zadbać o wygodę, swoją i pozostałych domowników, najlepiej wyposażyć się w szafkę na buty z siedziskiem. To rozwiązanie pozwala uniknąć zagracających dom dodatkowych krzeseł albo taboretów. Dzięki niemu zyskasz przestrzeń i więcej swobody, zwłaszcza w mieszkaniu o niewielkim metrażu. Używanie siedziska jest także znacznie lepsze dla kręgosłupa niż ubieranie obuwia na stojąco.

Oferta naszego sklepu York Meble

W naszej ofercie mamy szafki na buty umożliwiające idealne dopasowanie ich do swoich potrzeb oraz do powierzchni przedpokoju. Oferujemy je w wysokościach od 47 do 97 cm. Wysokie pozwalają przechowywać większą kolekcję butów na małej powierzchni. Niższe zmieszczą się pod lustrem lub wieszakiem na kurtki, a także dobrze się sprawdzą z siedziskiem. Różnią się też głębokością: od 34 cm, które doskonale wpasują się w wąskie przejścia, do 42 cm. Część naszych szafek jest dodatkowo wyposażona w niewielką szufladę, idealną do przechowywania łatwych do zgubienia drobiazgów, takich jak klucze lub rękawiczki.

Dzięki prostej konstrukcji można bez przeszkód zamontować szafki samodzielnie. Oferujemy 24-miesięczną gwarancję. Dobrze zaprojektowane meble pomagają zachować porządek i zaoszczędzić czas, dlatego warto zdecydować się na nasze szafki.