Witryny i bieliźniarki

Jest 62 produktów

Pokazano 1-18 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Jak zaprezentować w mieszkaniu ciekawe naczynia albo pamiątkowe lub wartościowe i piękne przedmioty?

Najlepiej do tego celu nadają się witryny pokojowe. Szklane szafki dostępne w ofercie naszego sklepu meblowego online to wielofunkcyjne meble o zróżnicowanym designie i wymiarach. Zwolennikom minimalistycznych, nowoczesnych aranżacji utrzymanych w monochromatycznej kolorystyce, proponujemy odcienie bieli w połączeniu z transparentnymi, niebieskimi lub ciemnoszarymi przeszkleniami. Ci, którzy wolą drewno i styl klasyczny, z pewnością docenią „ciepły” dekor nawiązujący do odcieni dębu wotan czy artisan.

Witryny York online – efektowne i funkcjonalne

Witryny to idealne meble do zaprezentowania atrakcyjnych przedmiotów użytkowych lub ozdobnych, dlatego mimo zmieniających się trendów, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Nasi projektanci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworzą witryny pokojowe, które łączą w sobie atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Elementy przeszklone, często z wbudowanym oświetleniem, towarzyszą szafkom lub szufladom, pozwalając wyeksponować to, co ładne, a jednocześnie ukryć przedmioty, których nie chcemy pokazywać naszym gościom.

Niezależnie od tego, czy do wystroju i wymiarów pomieszczenia bardziej pasuje ci niewielka, wąska szafka, czy też szeroka, trzyczęściowa, szeroki wybór witryn dostępnych w naszym salonie pozwoli każdemu Klientowi znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Witryny pokojowe – czym kierować się przy wyborze

Wybierając witrynę pokojową, przede wszystkim należy dopasować ją stylistycznie do wnętrza. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór białych mebli, a także o dekorze drewnianym połączonym z bielą, czy też z czernią. W zależności od modelu, witryny doskonale nadają się do zastosowania w aranżacji:

  • nowoczesnej;
  • industrialnej;
  • skandynawskiej;
  • tradycyjnej;
  • vintage, zwłaszcza nawiązującej do stylu lat 50 i 60 ubiegłego stulecia.


Uniwersalny charakter wielu naszych mebli to nie tylko różnorodność designu, ale także duży wybór form i rozmiarów, co pozwala na dopasowanie witryn także do pomieszczeń o niestandardowym układzie czy wysokości (np. na poddaszach).

Witryny do salonu, jadalni i nie tylko

Choć witryna zwykle kojarzy się z salonem lub jadalnią, nasze meble nadają się doskonale do zastosowania również w innych pomieszczeniach. Za przeszkleniami można z powodzeniem ustawić książki, chroniąc je przed kurzem w pokoju nastolatka, albo kosmetyki w łazience. Witryny oferowane przez nasz sklep pomieszczą talerze czy kubki w odpowiednio zaaranżowanej kuchni, a podświetlone, świetnie prezentować się będą także w ciemnym przedpokoju.