Witryny i bieliźniarki

Aktywne filtry

Do tej pory wydawało Ci się, że tzw. szafy bieliźniarki nie cieszą się już popularnością. A jest zupełnie inaczej! Jak zaprezentować w mieszkaniu ciekawe naczynia albo pamiątkowe lub wartościowe i piękne przedmioty? Najlepiej do tego celu nadają się właśnie prezentowane tutaj witryny pokojowe. Szklane szafki dostępne w ofercie naszego sklepu meblowego online to wielofunkcyjne meble o zróżnicowanym designie i różnych wymiarach. Na pewno znajdziesz takie, które będą Ci pasować. Zapraszamy.

Nowoczesne witryny do salonu, w których się zakochasz

Zwolennikom minimalistycznych, nowoczesnych aranżacji utrzymanych w monochromatycznej kolorystyce proponujemy odcienie bieli w połączeniu z transparentnymi, niebieskimi lub ciemnoszarymi przeszkleniami. Ci, którzy wolą drewno i styl klasyczny, z pewnością docenią „ciepły” dekor nawiązujący do odcieni dębu wotan czy artisan. Kto bowiem powiedział, że witryny do salonu muszą wyglądać nudnie?

Witryny York online – efektowne i funkcjonalne

Witryny to idealne meble do zaprezentowania atrakcyjnych przedmiotów użytkowych lub ozdobnych, dlatego mimo zmieniających się trendów, zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Nasi projektanci, spełniając oczekiwania klientów, tworzą witryny pokojowe, które łączą w sobie atrakcyjny wygląd z funkcjonalnością. Elementy przeszklone, często z wbudowanym oświetleniem, towarzyszą szafkom lub szufladom, pozwalając wyeksponować to, co ładne, a jednocześnie ukryć przedmioty, których nie chcemy pokazywać naszym gościom. Szklane witryny do salonu zaaranżowane w centralnej czy też bardziej pobocznej części pomieszczenia, na pewno będą na siebie zwracać uwagę!

Niezależnie od tego, czy do wystroju i wymiarów pomieszczenia bardziej pasuje Ci niewielka, wąska szafka, czy też szeroka, trzyczęściowa, duży wybór witryn dostępnych w naszym salonie pozwoli każdemu klientowi znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

Witryny pokojowe – czym najlepiej kierować się przy ich wyborze?

Wybierając witrynę pokojową, przede wszystkim należy dopasować ją stylistycznie do wnętrza, które urządzasz. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór białych mebli, a także mebli o dekorze drewnianym połączonym z bielą czy też z czernią. W zależności od modelu witryny doskonale nadają się do zastosowania w aranżacji:

  • nowoczesnej;
  • industrialnej;
  • skandynawskiej;
  • tradycyjnej;
  • vintage, zwłaszcza nawiązującej do stylu lat 50. i 60. ubiegłego stulecia.

Uniwersalny charakter wielu naszych mebli to nie tylko różnorodność designu, ale także duży wybór form i rozmiarów, co pozwala na dopasowanie witryn także do pomieszczeń o niestandardowym układzie czy niestandardowej wysokości (np. na poddaszach). Z całą pewnością spodobają Ci się niezwykle modne witryny na alkohol do salonu, które umożliwiają estetyczne wyeksponowanie butelek.

Witryny do salonu, jadalni i nie tylko

Choć witryna zwykle kojarzy się z salonem lub jadalnią, nasze meble nadają się doskonale do zastosowania również w innych pomieszczeniach. Za przeszkleniami można z powodzeniem ustawić książki, chroniąc je przed kurzem w pokoju nastolatka, albo kosmetyki w łazience. Bieliźniarki i witryny oferowane przez nasz sklep pomieszczą talerze czy kubki w odpowiednio zaaranżowanej kuchni, a podświetlone świetnie prezentować się będą także w ciemnym przedpokoju.

W York Meble czekają na Ciebie bieliźniarki wysokie, nowoczesne witryny do salonu i wiele, wiele innych. Co wybierzesz dla siebie?

Witryny i bieliźniarki na York-Meble.pl