Anbel - meble tego producenta w naszym sklepie

Anbel to polski producent mebli tapicerowanych do salonu czy pokoju gościnnego.

Producent opiera swoją działalność na tradycji i doświadczeniu. Początki firmy sięgały roku 2000. Przez lata firma Anbel była znana na wymagającym rynku czeskim i cieszyli się bardzo dobrą opinią. Od tego czasu udało im się jeszcze bardziej rozwinąć, bo kładą nacisk również na rynek krajowy. Meble tworzone są z wysokiej jakości materiałów i elementów. Dotyczy to zarówno wykończenia mebli, jak i przede wszystkim - jego konstrukcji. Meble wychodzą spod rąk najlepszych fachowców z ogromnym doświadczeniem w branży. Za każdy mebel, za jego końcowy montaż, spasowanie i jakość jest osobiście odpowiedzialny konkretny pracownik.

Meble wypoczynkowe do salonu to solidne rzemiosło, a nie masowa produkcja, gdzie liczy się głównie ilość i zysk.

Dzięki temu, meble będą służyły przez długie lata, bez istotnego pogorszenia właściwości użytkowych i estetycznych.

Producent mówi o sobie tak: ,, Jesteśmy pewni jakości i solidności naszych mebli, ale najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie. Dlatego pochylimy się nad każdą ewentualną reklamacją z uwagą i szacunkiem dla Klienta. Nawet jeśli mamy odmienne zdanie, to zgodnie ze starą zasadą - Klient ma zawsze rację.''

Anbel tworzy sofy z automatem wymagającym rozkładanie DL, który gwarantuje szybkie rozkładanie jak i składanie, przy użyciu niewielkiej siły. Rozkładanie typu DL jest niezwykle przyjazne i korzystne dla mieszkania, ponieważ nie rysuje podłóg i na panelach nie zostawi rysy. Wykonane są na solidnym stelażu, piance wysokoelastycznej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości oraz na sprężynach, które umieszczone są na całej powierzchni spania. Przestronny pojemnik na pościel umieszczony jest pod całym siedziskiem. Poduszki i podłokietniki zapinane są na zamek.

Meble dostępne są w bogatej kolorystyce. Tkaniny i inne materiały, z których wykonane są sofy, są praktyczne w użytkowaniu (np. nie wchłaniają płynów, ułatwiając czyszczenie itd). Dodatkowo sofy są ozdobione precyzyjnymi przeszyciami (kontrastowe nici w kolorze ecru), które zwiększają trwałość połączeń tkanin oraz dodają wyrazu i elegancji.

Nowoczesne, atrakcyjne wizualnie, wygodne meble, z dużą powierzchnią spania - to atuty, dzięki którym sofy cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

Obok wygodnych i zgrabnych sofek, producent tworzy także narożniki z automatem wspomagającym rozkładanie DL. Również są wykonane są na solidnym stelażu, piance wysokoelastycznej o zwiększonej sprężystości i wytrzymałości oraz na sprężynach, które umieszczone są na całej powierzchni spania. Przestronne pojemniki na pościel umieszczone są pod siedziskiem i podnoszonym schowku w otomanie. Większość narożników od firmy Anbel, jest uniwersalna: są lewo jak i prawostronne (wystarczy odpiąć boki i przełożyć otomanę na druga stronę). Co jest istotne, narożniki są obite tkaniną na całej powierzchni. Oznacza to że można je ustawić również na środku pomieszczenia.

Nowoczesne, atrakcyjne wizualnie, wygodne z dużą powierzchnią spania - to atuty, dzięki którym nasze narożniki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Klientów.

Aktywne filtry

Narożnik z funkcją spania Luna ANB

Narożnik z funkcją spania Luna ANB

Cena podstawowa 2 770,00 zł -500,00 zł
Cena 2 270,00 zł
Wygodny narożnik z funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel Kanapa narożna w skandynawskim stylu na drewnianych nóżkach Narożnik w kolorze...
Kanapa rozkładana DL Sawa

Kanapa rozkładana DL Sawa

Cena podstawowa 1 660,00 zł -200,00 zł
Cena 1 460,00 zł
Rozkładana kanapa z funkcją spania typu DL. Cena promocyjna dotyczy mebla od ręki - więcej informacji telefonicznie.
Kanapa z funkcją spania Luna

Kanapa z funkcją spania Luna

Cena 2 229,00 zł
Przedstawiamy kanapę Luna w pięknym niebieskim kolorze tkaniny welurowej. Kanapa posiada ciekawe pikowania, które nadają wyjątkowego charakteru.