AJK Meble - meble tego producenta w naszym sklepie


AJK to nasz główny producent mebli do pokoju młodzieżowego i dziecięcego.

Producent ma swoją siedzibę w 63-640 Chojęcin Parcele Bralin przy ulicy Dębowej 33. Ajk profesjonalnie i z ogromną starannością podchodzi do tworzenia dla najmłodszych. Na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo. Dlatego też łóżka piętrowe stworzone są z materiałów najwyższej jakości. Konstrukcje wykonane są z drewna sosnowego bądź z płyty meblowej MDF. Oprócz tego musisz wiedzieć, że wszystkie łóżka piętrowe posiadają ważne atesty oraz certyfikaty. Producent mebli do pokoju dziecięcego w swojej ofercie wykorzystał szeroki wachlarz opcji kolorystycznych. Od naturalnych, takich jak wybarwienie drewna olcha czy sosna, jest także zieleń, róż, biel, błękit i szarość.

Oryginalne wzornictwo oraz żywe kolory sprawiają, że łóżka stają się wymarzonym miejscem nie tylko do spania, ale także do zabawy.

ajk meble dla dzieciajk meble młodzieżowe


Cały proces tworzenia oferowanych prze AJK produktów, oparty jest na znajomości i wieloletnim doświadczeniu pracowników w zakresie bezpieczeństwa i komfortu rozwiązań stosowanych przy tworzeniu mebli dziecięcych. AJK meble stawia na wygodę, praktyczność i funkcjonalność. Pakowne szuflady oraz pojemne schowki ułatwiają przechowywanie pościeli czy zabawek.


Meble AJK wyróżnia fantazyjne wzornictwo z wykorzystaniem postaci z powszechnie znanych bajek oraz użycia pastelowych kolorów.


Firma oferuje również łóżka w kształcie samochodów, które zachwyca małych miłośników motoryzacji. Łóżka mogą być jednoosobowe, dwuosobowe a nawet trzyosobowe. Wyobrażasz sobie, płacić raz za trzy łóżka ? To się opłaca! Producent posiada w swojej ofercie nie tylko łóżka, ale także komody i szafy, które są stworzone z komponentów odpornych na zarysowania czy zniszczenia. Dlatego są trwałe i posłużą ich użytkownikom wiele lat.

Aktywne filtry