Jak dbać o meble skórzane? | Jak czyścić meble ze skóry?

person Napisany przez: YorkOnline list w: Pielęgnacja Mebli dnia: favorite Odwiedzin: 270

Jak dbać o meble skórzane?

Narożniki skórzane to ciekawa pod względem wizualnym, jak również w pełni komfortowa opcja skierowana do osób ceniących sobie wypoczynek na najwyższym poziomie. Wykonane w sposób ergonomiczny, są w stanie zapewnić nie tylko przyjemny, ale również zdrowy odpoczynek. Niezmiennie dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących efektownych i dobrych jakościowo mebli o charakterze wypoczynkowym cieszą się narożne kanapy wykonane z wysokogatunkowej skóry. To materiał, który jest w stanie posłużyć w idealnym stanie przez wiele lat, wciąż wyglądając jak nowy.

Uniwersalne i ponadczasowe skórzane meble wypoczynkowe

Skórzane narożniki najlepiej sprawdzają się w pokojach dziennych, jednak mogą być wykorzystane także w wielu innych pomieszczeniach - nie tylko mieszkalnych, ale także restauracyjnych, hotelowych czy biurowych. Zarówno miłośnicy nieśmiertelnej klasyki, jak i entuzjaści typowo nowoczesnych rozwiązań, są w stanie dopasować model kanapy do indywidualnej koncepcji oraz własnych preferencji aranżacyjnych. Dzięki narożnikowi uda się stworzyć nie tylko przyjemny kącik wypoczynkowy, ale również fantastyczne miejsce do przyjmowania gości oraz spędzania czasu w gronie rodzinnym. Mniejsze i większe, wyposażone w zagłówki oraz praktyczne podłokietniki, o rozbudowanej, jak i prostej formie meble, które oferuje sklep internetowy z meblami York Meble, z pewnością zadowolą użytkowników ceniących sobie połączenie wysokiej jakości oraz atrakcyjnego, uniwersalnego i ponadczasowego wyglądu.

Jak poradzić sobie z czyszczeniem mebli wypoczynkowych wykonanych ze skóry?

Narożnik skórzany to mebel wykonany z wysokogatunkowej, bardzo wytrzymałej, ale jednocześnie delikatnej i przyjemnej w codziennym użytkowaniu skóry. Wiele osób obawia się, że meble wykonane ze skóry mogą sprawiać trudności w czyszczeniu. Nic bardziej mylnego. Meble skórzane wymagają specjalnej pielęgnacji, jednak nie jest ona uciążliwa. Bez względu na rodzaj barwienia produktu, należy regularnie odkurzać mebel na sucho delikatną szmatką, która absorbuje kurz. Kanapy skórzane ze skóry pigmentowanej od czasu do czasu należy przetrzeć wilgotną, lecz nie mokrą, szmatką. Skóry anilinowe bardzo szybko wchłaniają wszelkie płyny. Właśnie dlatego plamy powstałe z tłuszczu oraz inne mokre zabrudzenia nie są łatwe w usuwaniu. Do regularnej pielęgnacji tego typu mebli należy używać specjalnych środków o charakterze czyszcząco-pielęgnującym przeznaczonych do anilinowych skór. Meble należy czyścić delikatnie od szwu do szwu. Pozwoli to na uniknięcie zacieków.


Zestaw do pielęgnacji mebli skórzanych Comodo
Zestaw do pielęgnacji mebli skórzanych ComodoNiedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień