Łóżko piętrowe - plusy i minusy

person Napisany przez: YorkOnline list w: Porady - czyli jak wybrać meble idealne dnia: favorite Odwiedzin: 124

Plusy i minusy łóżek piętrowych.


Urządzając pokój dziecięcy bądź młodzieżowy, większość z nas rodziców zastanawia się jakie łóżko wybrać. Ważne jest aby było to miejsce wypoczynku dla dziecka, czyli wygodne. A przy tym powinno być funkcjonalne. Proponujemy łóżko piętrowe ! Już za chwilę przekonasz się dlaczego.Łóżko piętrowe do małego pomieszczenia.


Jeśli macie niewielki metraż w przytulnym domku i wolelibyście zaoszczędzić część miejsca np. na biurko bądź szafę, zalecamy łóżka piętrowe. Te świetnie się sprawdzą w pokoju dziecięcym, ponieważ takie łóżko może mieć dwa a nawet trzy miejsca do spania.Łóżko piętrowe to także różnego rodzaju antresole.

Wtedy łóżko pojawia się na wysokości, a pod nim mamy biurko bądź komodę. Oszczędność przestrzeni i pieniędzy. Oprócz tego dziecko ma więcej miejsca do zabawy.


łóżko pietrowe plusy i minusyJakie łóżko piętrowe wybrać ?


Wybór dwuosobowego łóżka piętrowego do pokoju jednoosobowego sprawia, że dziecko ma zapewnione dobre warunki do tego, żeby mogło czasem przenocować u siebie kolegę albo koleżankę.


 Są marzeniem najmłodszych brzdąców. Każdy chce spać u góry ! Zdarza się nawet, że dzieci kłócą się o to, które z nich będzie zajmowało to właśnie miejsce.


➕ Znaczna część maluchów traktuje takie łóżko za atrakcje i dzięki temu rodzą się nowe pomysły do zabawy.


➕/ Rodzice często przypominają o tym, że dziecko śpiące na górze może w nocy spaść na podłogę i doznać groźnego urazu. Ryzyko takiego wypadku dotyczy w szczególności najmłodszych dzieci. Na szczęście zagrożenie można wyeliminować, kupując u nas model wyposażony w barierkę ochronną, która uniemożliwia zsunięciu się z łóżka.


Wybór właściwego modelu pozwoli uniknąć dyskomfortu osoby sypiającej na dole. Hałas podczas wchodzenia na górę lub wiercenia się podczas snu śpiącego na górze? Nie w naszych łóżkach. Nasze solidne łóżka wykonane są z dobrych materiałów i zapewniają dzieciom najwyższą wygodę.


Jedynym minusem piętrowego łóżka jest fakt, iż nie wszędzie się zmieści. Nie sprawdzi się np. na poddaszu, jeśli sufit ma skosy lub jeśli mieszkania są naprawdę niskie. Śpiący u góry może uderzać w sufit, a przecież nie o to chodzi. Prosimy zatem o przemyślane zakupy. A przede wszystkim przed zakupem o dokładne pomierzenie wymiarów. Weźcie pod uwagę, drodzy rodzice, że dziecko cały czas rośnie i przybiera na wadze. Lepiej wziąć większe łóżko aby za rok się nie martwić, że dziecku wystają nogi.łóżko piętrowe psi patrol łóżko piętrowe antresola łóżko piętrowe mega truck
Łóżko piętrowe Psi Patrol Łóżko piętrowe antresola Łóżko piętrowe Mega TruckChcesz więcej informacji ? Skontaktuj się z nami. Napisz, zadzwoń, przyjdź. Na pewno coś razem wybierzemy.

Zapraszamy.Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Odzyskaj hasło