Amerykanki – czyli łóżko do małych pomieszczeń!

person Napisany przez: YorkOnline list w: Aranżacje Inspiracje dnia: favorite Odwiedzin: 793

Każdy po ciężkim dniu czy to w szkole czy w pracy pragnie wrócić do domu i rzucić się na łóżko! Znasz to uczucie prawda ? Proponuję amerykankę! To ciekawy i praktyczny mebel, który zmieści się niemal wszędzie.

Fotel i łóżko w jednym !

Amerykanki to fotele bądź krótka kanapy, które po rozłożeniu spełniają rolę materaca do spania. Dzięki temu, że zajmują mało miejsca, idealnie sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach. Zazwyczaj wybierana jest do kawalerek czy pokoi gościnnych. W dzień amerykanka może być kanapą do oglądania telewizji czy poczytania książki, w nocy świetnym łóżkiem do spania.

Amerykanka York Meble

Wyróżniamy głównie amerykanki jednoosobowe i dwuosobowe. Różnią się one między innymi szerokością.

Dzięki kompaktowym wymiarom mogę Cię zapewnić, że jest ona choć połowę lżejsza od kanapy. To pozwoli Ci na łatwiejszy transport czy przemeblowanie. A wniesienie na 5 piętro i manewrowanie między klatami schodowymi nie będzie tak problematyczne. Oprócz tego jest także wiele tańsza. Często siedziska oraz oparcia wypełnione są sprężyną bonelową co sprawia, że są wygodne i wytrzymałe. Powierzchnia spania jest równa i wygodna.

Amerykanka York Online

Powiązane z tagami

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Odzyskaj hasło