Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Komoda Colors LORK231

Nowy produkt

Nowość w ofercie! Młodzieżowy system mebli Colors

Więcej szczegółów

Koszt dostawy tego produktu to: 60zł Sposób dostawy: Dostawa kurierem

899zł

Opis

System Forte Colors

Więcej informacji

Wedle definicji nowoczesność w aranżacji to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. Co istotne, tych cech szukamy nie tylko w „dorosłej” przestrzeni, ale i w pokoju nastolatka. System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia, motywuje zarówno do nauki, jak i zabawy. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy.

  • Przestrzeń dla dziecka wymaga wszechstronnych mebli i nietuzinkowych rozwiązań. Nowoczesny charakter wnętrza młodego człowieka z pewnością podkreśli szeroka komoda COLORS.

  • Stylistyka mebla opiera się na ciekawych kontrastach, które zostały połączone w mistrzowski sposób. Geometryczna forma bryły przełamana została okrągłymi uchwytami. Szarość korpusu i biel frontów świetnie współgra z żywymi i pełnymi energii kolorami: niebieskim i pomarańczowym.

  • Pojemne wnętrze gwarantuje, że w pokoju nastolatka nie będzie chaosu i bałaganu. Szuflady, wnęki oraz liczne kontenery ukryte za frontami ułatwią segregację i przechowywanie akcesoriów.

  • Poszczególne elementy kolekcji COLORS można swobodnie ze sobą zestawiać tworząc niepowtarzalne układy mebli (w skład kolekcji wchodzi min. węższa komoda, regał, szafka RTV, biurko czy szafa).

oświetlenie IZLED09-02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A+)

Wymiary:

  • szerokość: 139 cm
  • wysokość: 86 cm
  • głębokość: 42 cm

Kolor:

  • C174 Korpus:Uni Wolfram szary / Pomarańczowy / Niebieski Front: Biały

Czas realizacji zamówienia około 7 dni roboczych

Opinie

Napisz opinię

Komoda Colors LORK231

Komoda Colors LORK231

Nowość w ofercie! Młodzieżowy system mebli Colors

York-Meble @ Facebook/a>