Szafka lewa/prawa Colors LORK521

Szafka lewa/prawa Colors LORK521

999,00 zł

Nowość w ofercie! Młodzieżowy system mebli Colors

Ilość
York Online

Wedle definicji nowoczesność w aranżacji to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. Co istotne, tych cech szukamy nie tylko w „dorosłej” przestrzeni, ale i w pokoju nastolatka. System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia, motywuje zarówno do nauki, jak i zabawy. COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy.

  • Świat dziecka jest wyzwaniem dla naszych projektantów, którzy z pasją tworzą meble zapewniające komfort dorastania. Szafka COLORS to z pewnością pożądany element aranżacji wnętrza pokoju młodzieżowego.

  • Geometryczne kształty i gra kolorem to charakterystyczne cechy bryły. Funkcjonalne wnętrze w postaci odsłoniętych wnęk oraz licznych półek pozwoli bez przeszkód zorganizować miejsce na niezbędne książki, akcesoria i zabawki.

  • Szary korpus zestawiono z białymi frontami i szarymi uchwytami. Kontrast stanowią asymetryczne, kolorowe wnęki, które opcjonalnie można podświetlić żarówkami LED. Światło lampek z pewnością podkreśli urodę eksponowanych w nich przedmiotów i siłę koloru.

oświetlenie IZLED09-02 dostępne za dodatkową opłatą (klasa energetyczna A+)

Wymiary:

  • szerokość: 95 cm
  • wysokość: 160 cm
  • głębokość: 42 cm

Kolor:

  • C174 Korpus:Uni Wolfram szary / Pomarańczowy / Niebieski Front: Biały

Czas realizacji zamówienia około 7 dni roboczych

Opis

System
Forte Colors
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Dostawa kurierem Dostawa kurierem 130,00 zł
Odbiór osobisty Odbiór osobisty Za darmo!

* Dla zakupów powyżej 2 000,00 zł darmowa wysyłka!

chat Komentarze (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Odzyskaj hasło