Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: Wajnert - Meble WypoczynkoweKATALOG MEBLI DOSTĘPNY TUTAJ


Rodzinna tradycja


Początki firmy sięgają 1985 roku. Twórca firmy - Wiesław Wajnert wraz z żoną Barbarą dzięki żelaznej konsekwencji i niezłomnej wierze w sukces rozwijali firmę od skromnego zakładu rzemieślniczego do zatrudniającego ponad 600 osób kompleksu produkcyjnego


Perfekcyjna jakość


Proces zarządzania oraz wieloetapowa kontrola gwarantuje perfekcyjną jakość oferowanych produktów. Firma wyznacza w tej dziedzinie standardy, które zapewniają jej uznanie w branży meblarskiej i przyczyniają się w dużym stopniu do wysokiego poziomu satysfakcji klientów. Profesjonalnie podchodzimy również do kwestii związanych z ochroną środowiska - wykorzystywane w produkcji drewno pochodzi tylko i wyłącznie z lasów chronionych przez Forest Stewardship Council (certyfikat FSC).


Tradycyjnie polskie


Firma WAJNERT MEBLE doskonale wywiązuje się ze społecznej odpowiedzialności, jaka spoczywa na liderach branży - sukcesywnie wspiera polską gospodarkę, stymuluje rozwój lokalnych społeczności i dba o ochronę środowiska.


Nowoczesne wzornictwo


Marka WAJNERT jest jedną z najchętniej wybieranych na polskim rynku marką mebli - doceniają ją nie tylko klienci, ale także eksperci z branży meblarskiej. Z dumą szczycimy się ważnymi nagrodami, wśród których na szczególne uznanie zasługują: Diament Meblarstwa 2014, Dobry Design 2014 oraz Gazele Biznesu


Nowoczesna technologia


Aby uzyskać najlepsze rezultaty i w pełni kontrolować proces produkcji staramy się samodzielnie wykonywać większość elementów składowych mebli. Wykorzystujemy do tego bardzo zaawansowane technologicznie linie produkcyjne.


Gwarancja jakości


Meble WAJNERT zostały zaprojektowane i wykonane tak aby zapewniały, w trakcie ich użytkowania wysoki poziom jakości, komfortu i niezawodności. Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją. Firma zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
York-Meble @ Facebook/a>