Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: SENACTIVE Materace

O FirmieOd 16 lat tworzę materace. Od podszewki znam każdy ich sekret. Wszelkie walory, atuty i słabości. Teraz swoje doświadczenie oddaję do Państwa dyspozycji w postaci opracowanych w każdym szczególe materacy SenActive. Zapewnią Państwu komfort, zdrowy sen i nie tylko sen…
Spędzamy w łóżku blisko 1/3 swojego życia. Jedni dłużej, inni krócej. Zależy to od naszego trybu życia, wieku, tego w jakim momencie życiowym akurat się znajdujemy. W ciągu dnia pracujemy lub oddajemy się naszym pasjom. Spędzamy czas z rodziną, z bliskimi nam ludźmi lub zmagamy się z różnymi wyzwaniami samodzielnie.


Ale wieczorem – wieczorem poszukujemy odpoczynku i ukojenia. Niezależnie czy czeka nas tylko kilka godzin snu, czy też możemy pospać do późna, liczymy na komfort, wygodę, słodki i relaksujący sen.
A jeśli nawet nie od razu zaśniemy, jeśli najpierw poniosą nas zmysły i zapomnimy się w uniesieniach… wtedy równie ważny jest nasz komfort i wygoda. Czy nie tak?


Bez skrzypienia, bez gniecenia, bez drętwienia i męczenia się w łóżku, zamiast odpoczynku. Za to przytulnie, wygodnie, zdrowo i zmysłowo – dokładnie tak, jak powinno być nam
w łóżku.

Wykonaliśmy dla Państwa materace z najlepszych jakościowo materiałów.


Zapraszam serdecznie do poznania materacy SenActive – materacy do spania i kochania.


Grzegorz Wawrzkiewicz


Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
York-Meble @ Facebook/a>