Producenci

Promocje

eRaty Santander Consumer Bank

Lista produktów producenta: COMODO

Specjalistyczne preparaty do ochrony i pielęgnacji mebli skórzanych jak i w tkaninach

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu kolekcję specjalistycznych preparatów COMODO do ochrony i pielęgnacji mebli tapicerowanych oraz mebli skórzanych.


Kolekcja COMODO powstała z myślą o profesjonalnej opiece nad meblami po to aby służyły wiele lat dając satysfakcję z ich zakupu, ponieważ właściwa opieka i pielęgnacja mebli przedłuża ich żywotność, trwałość i atrakcyjność. Właściwie dobrane preparaty ożywią ponadto kolor skór, tkanin i lakierów, oraz umożliwiają usuwanie większości zabrudzeń z czyszczonych powierzchni.


Uzupełnienie kolekcji COMODO w zakresie skór stanowią profesjonalne usługi serwisowe. Jeżeli spotkacie się Państwo z problemami, których nie są w stanie usunąć nasze środki np. bardzo stare zabrudzenia, uciążliwe plamy, otarcie, pęknięcia lub inne mechaniczne uszkodzenia skóry - proponujemy nasz usługi serwisowe. Bardzo wiele uszkodzeń jest możliwych do usunięcia i naprawy tylko po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie szukać pomocy a po drugie jak rozwiązać problem. Dlatego na produktach do czyszczenia i pielęgnacji mebli tapicerowanych podany jest telefon serwisowy S.O.S. pod którym specjaliści udzielają porad a także świadczą profesjonalne usługi serwisowe.


TELEFON S.O.S. SKÓRY


+48 34 351 34 43


+48 75 781 61 80

Więcej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
York-Meble @ Facebook/a>